zde se nacházíte:
Úvod > Služby

Realizace interiérů

Naše práce spočívá v provádění návrhů interiérů včetně vizualizací. Zajistíme pro Vás jednotlivou výrobu, generální dodávku interiérů a exteriérových prvků na klíč i montáž výrobků. Pro klienty také zajišťujeme architektonické studie interiérů.

Kuchyně

Kvalitní architektonický designový 3D návrh provázaný s uživatelsky propracovaným ergonomickým užitným řešením a precizním zpracováním při výrobě kuchyně na nejmodernějších CNC obráběcích strojích s dotažením všech detailů při montáži, zaručuje vysokou kvalitu provedení a následného užívání našich kuchyní. Vyrábíme kuchyně jednak z jednodušších materiálů s přiměřenou cenou, tak kuchyně z prvotřídních materiálů, jako jsou supermatné nanopovrchy nebo ručně leštěné vysoké lesky kvality klavírových laků. Na pracovní desky používáme umělé kameny - Corian, Staron, Himacs, keramické pracovní desky, Technistone, kompaktní desky, nanolamináty a mnoho jiných.

Spotřebiče

Nezbytnou výbavou kuchyní usnadňující Vaši práci jsou kvalitní a spolehlivé spotřebiče. I ty pro Vás samozřejmě zajistíme. Dodáváme spotřebiče značek MIELE, GAGGENAU, SIEMENS, BOSCH, AEG a další.

Venkovní kuchyně a Big Green Egg

Milujeme jídlo, chodíme do školy vaření a získáváme pro Vás bohaté zkušenosti, které se propisují do návrhu našich kuchyní – vnitřní kuchyně máme zmáknuté. Ale co vaření venku? Proč nemůžete dosahovat vynikajících výsledků jako ve vnitřní kuchyni? Omyl, je to možné. Objevili jsme pro Vás Big Green Egg - UZENÍ, RESTOVÁNÍ, DUŠENÍ, PEČENÍ, GRILOVÁNÍ – vše v nejvyšší kvalitě, oceňované mnoha michelinskými kuchaři po celém světě! Možnosti EGG jsou nekonečné. Kontaktujte nás, rádi Vám o BGE vše povíme a rádi gril také předvedeme.

Dveře na míru

Krásný a velice elegantní efekt splynutí dveří s navazující omítkou - neviditelné hliníkové zárubně a stabilní, kvalitně vyráběná dveřní křídla - to jsou detaily používané pro naše vrcholné provedení dveří. Ve stejném duchu vyrábíme INVERZNÍ dveře se slícovanou dřevěnou obložkou s vysoce kvalitním kováním. Pro požadavek nižší ceny máme v nabídce i jednoduší laminátové dveře. Odkaz na listy ATAK. Pro dosažení maximální kvality vyrábíme dveře částečně na CNC obráběcím centru a částečně ručně tradičními metodami, za pomoci umu našich pracovníků. Kvalita a dlouhodobá stabilita našich dveří je pro nás na prvním místě.

Dřevěné obložení

Podobný efekt jako u dveří s navazující omítkou se nabízí i u obkladových stěn. Nechte splynout dveře s dřevěným obkladem ze stejného materiálu, kdy dveře jsou v obkladu definované pouze klikou, a nechte se unést designovým řešením, které výrazně pozdvihne Váš nový interiér. Odkaz na listy ATAK.

Vestavěné skříně

Praktické řešení pro dokonalé uspořádání vašich věcí - to jsou naše vestavěné skříně, které vyrobíme plně dle Vašich požadavků a sladíme s ostatním nábytkem. Nabízíme šatní tyče, policový a zásuvkový systém na míru, doplněný dveřním otvíracím nebo posuvným systémem. Vyrábíme skříně jak z jednodušších materiálů lamin různých výrobců s přiměřenou cenou, tak i z prvotřídních kvalitních materiálů, jako jsou lakované MFD desky, supermatné nanopovrchy a podobně.

Postele

Nabízíme pro Vás kvalitní postele včetně matrací, které se stanou klenotem Vaší ložnice. Dokonalá postel by měla být nejen zárukou maximálního komfortu, ale také perfektního designu a bezchybné konstrukce, kterou sladíme se zbytkem vašeho interiéru v domě.

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek pro Vás vyrobíme na míru dle Vašeho přání či návrhu architekta. Vše v propojení s designem nábytku ve zbytku domu. K výrobě koupelnového nábytku používáme výhradně materiály vhodné do vlhkého prostředí.

Dětské pokoje

Vytvořte Vašim dětem v jejich pokoji prostředí, které budou milovat. Sestavy do dětského pokoje Vám vyrobíme na základě propracovaných návrhů tak, jako i ostatní nábytek v domě a za použití zdravotně nezávadných materiálů.

Podlahy na míru

Dle Vašich představ Vám interiér doladíme třívrstvou dřevěnou podlahou určenou pro podlahové vytápění. Barevně ji přizpůsobíme designu Vašeho interiéru. Podlahy dodáváme v různých rozměrech, kvalitách a povrchových úpravách. V případě, že se nechcete starat o údržbu podlahy, můžeme Vám nabídnout vinylové podlahy.

Schodiště

Neméně důležitý funkční prvek, který je nutné správně navrhnout již v přípravné fázi. Schodiště Vám vyrobíme z různých materiálů, od masivu až k podlahovým vlysům se schodovou hranou a sjednotíme jej s podlahou do jednoho barevného odstínu.

Dřevěné terasy

S naší pomocí bude Vaše terasa ozdobou domu. Nabízíme kvalitní osvědčené evropské a tropické dřeviny. Objevte kouzlo finské borovice thermowood, sibiřského modřínu nebo tropických dřevin IPE, massaranduby a dalších. Nechcete se o terasu starat? Dodáme Vám terasu z bezúdržbových kvalitních WPC materiálů (tzv. dřevoplastů).

Dřevěné fasády

Naše fasády dodají Vašemu domu moderní tvář. Dřevěné fasády plní nejen estetickou funkci, ale mají i významnou funkci při regulaci teploty a vlhkosti domu. Používáme ty nejkvalitnější dřeviny – tepelně upravenou borovici, západní červený cedr či sibiřský modřín.

Čalounické práce

Chcete si nechat počalounit gauč či starého ušáka od návrháře Halabala. Není problém. Nabízíme veškeré čalounické interiérové práce, od čalounění židlí až po pohovky.

Bytový textil

Bytový textil umí zázraky - záclony a závěsy Váš interiér nejen krásně zútulní a zateplí, ale podtrhne tak i krásu zrealizovaného interiéru. Záclony i závěsy dodáváme včetně kompletní montáže.

Péče o zákazníky

Snažíme se vyjít vstříc všem Vašim představám a vybrat Vám materiál na míru a to přímo u ověřených a zkušených výrobců po celé Evropě.